KYN28A-12 Vnitřní AC kovový pancéřovaný pohyblivý spínací přístroj
Máte otázky? Obchodní zástupci GNEE jsou nyní k dispozici pro živý chat
Odeslat e-mail-:sales@gneeelectric.com
tel:+8615824687445
Henan GNEE Electric Co., Ltd. je jedním z nejspolehlivějších výrobců a dodavatelů vnitřních střídavých kovových pancéřovaných pohyblivých rozvaděčů kyn28a-12 v Číně. Pokud se chystáte koupit přizpůsobený kyn28a-12 vnitřní střídavý kovový pancéřový pohyblivý rozváděč vyrobený v Číně, vítáme vás, abyste získali cenovou nabídku z naší továrny. Kvalitní produkty a rozumné ceny jsou k dispozici.
Co je KYN28A-12 vnitřní AC kovový pancéřovaný pohyblivý rozvaděč?
TheKYN28A-12 vnitřní AC kovový pancéřovaný pohyblivý rozváděč(označované také jako GZS1) je kompletní zařízení pro distribuci energie určené pro tří-fázové napájecí systémy střídavého proudu 50 Hz se jmenovitým napětím 3,6 kV až 12 kV. Patří do rodiny kovových-plášťovaných výsuvných (vyjímatelných) rozváděčů, ve kterých je součást vypínače jádra-namontována na pohyblivém ručním vozíku, který lze vyjmout ze skříně za účelem kontroly, údržby nebo výměny, aniž by došlo k vypnutí-celého systému přípojnic.
Rozváděč KYN28A-12 jako kritická součást v rozvodu energie středního-napětí slouží dvojí funkci příjmu a distribuce elektrické energie a zároveň poskytuje-kontrolu, ochranu a monitorování elektrických obvodů v reálném čase. Je široce používán v elektrárnách, průmyslových a těžebních podnicích, sekundárních rozvodnách a jako výstupy vysokonapěťových generátorů.

Jmenovité napětí
12 kV
Maximální proud
3150A
Breaking Capacity
50 kA
Ochrana
IP4X
Frekvence
50 Hz
Model a význam
Označení „KYN“ se řídí čínskou národní konvencí pro pojmenování rozváděčů:K(kov-přiložen),Y(pojízdný/výsuvný ruční vozík),N(krytý). Přípona „28A“ označuje konstrukční sériové číslo a „12“ představuje maximální jmenovité napětí v kV.

Potřebujete vlastní konfiguraci KYN28A-12 pro váš projekt?
Naši inženýři mohou přizpůsobit jmenovitý proud, vypínací schopnost, schéma ochrany a pomocné komponenty vašim přesným požadavkům.
Klíčové technické specifikace rozváděče KYN28A-12
Rozváděč KYN28A-12 je navržen tak, aby poskytoval robustní výkon v širokém rozsahu provozních podmínek. Níže je uveden komplexní rozpis jeho hlavních technických parametrů.
Hlavní technické parametry rozváděče
| Parametr | Technické údaje |
|---|---|
| Jmenovité napětí (kV) | 3.6 / 7.2 / 12 |
| Jmenovitý výkon, Frekvence výdržné napětí - 1min (kV) | 42 |
| Jmenovité výdržné napětí bleskového impulsu (kV) | 75 |
| Jmenovitá frekvence (Hz) | 50 |
| Jmenovitý proud (A) | 630, 1250, 1600, 2000, 2500, 3150 |
| Jmenovitý zkratový-vypínací proud (kA) | 16, 25, 31.5, 40, 50 |
| Jmenovitý krátkodobý-výdržný proud - 4s (kA) | 16, 25, 31.5, 40, 50 |
| Jmenovitý špičkový výdržný proud (kA) | 40, 63, 80, 100, 125 |
| Jmenovitý zkrat-proud vytvářející vrchol - proudu (kA) | 40, 63, 80, 100, 125 |
| Úroveň ochrany | Krytí: IP4X; Otevřená dvířka přihrádky jističe: IP2X |
Parametry vakuového vypínače (VS1 / VD4)
| Parametr | Technické údaje |
|---|---|
| Jmenovité napětí (kV) | 12 |
| Jmenovitý provozní proud (A) | 630, 1250, 1600, 2000, 2500, 3150 |
| Jmenovitý zkratový-vypínací proud (kA) | 16, 25, 31.5, 40, 50 |
| Jmenovitý zkrat-proud vytvářející vrchol - proudu (kA) | 40, 63, 80, 100, 125 |
| Jmenovitý krátkodobý-výdržný proud - 4s (kA) | 16, 25, 31.5, 40, 50 |
| Mechanická životnost (operace) | 10,000 |
Odkaz na rychlý výběr
Pro projekty v nadmořských výškách menších nebo rovných 1000 m se jmenovitým proudem menším nebo rovným 1250 A a jmenovitým vypínacím proudem menším nebo rovným 31,5 kA je standardní konfigurace KYN28A-12 obvykle dostačující. Vyšší nadmořské výšky nebo proudové hodnoty vyžadují konzultaci ohledně snížení
Konstrukční provedení: Čtyřkomorová-pancéřová konfigurace
Rozváděč KYN28A-12 využívá segmentovaný pancéřovaný design s uzemněnými kovovými přepážkami rozdělujícími skříň na čtyři nezávislé oddíly. Tato rozčleněná architektura je zásadní pro provozní bezpečnost – zajišťuje, že se porucha v jednom oddělení nerozšíří do sousedních oblastí, a chrání tak zařízení i personál.
Rozložení přihrádky skříně
A. Oddíl přípojnic
Obsahuje hlavní a vedlejší přípojnice připojené pomocí šroubů ke statickým kontaktním skříním. Průchodky přípojnic izolují přípojnici při průchodu příčkami skříně
B. Oddíl nákladního automobilu jističe
Obsahuje výsuvný ruční vozík (jistič, VT, izolace nebo typ měření). Obsahuje pracovní, testovací a izolační polohy s polohovacími zařízeními.
C. Kabelový prostor
Pojme proudové transformátory, uzemňovače, svodiče přepětí a kabely. Obsahuje odnímatelnou štěrbinovou hliníkovou desku pro-pohodlnou stavbu na místě.
D. Reléový a přístrojový oddíl
Obsahuje relé, měřiče, indikátory signálu a provozní spínače. Volitelná malá přípojnicová místnost nahoře podporuje až 16 řídicích přípojnic.

Materiály pro stavbu skříně
Korpus skříně je vyroben z dováženého hliníkového-pozinkovaného ocelového plechu, který nabízí vysokou odolnost proti korozi bez nutnosti další povrchové úpravy. Komponenty se zpracovávají na vysoce přesných -zařízeních CNC pomocí pokročilé technologie více{3}}skládacích hran. Spoje využívají nýtovací matice a vysokopevnostní šrouby, což zajišťuje vysokou přesnost, lehkou konstrukci a vynikající strukturální pevnost.
Mechanismus ručního vozíku
Rám ručního vozíku je vyroben z tenkých ocelových plechů zpracovaných na CNC obráběcích strojích, poté nýtován a svařen. V závislosti na aplikaci jsou ruční vozíky kategorizovány jako ruční vozíky s vypínači, ruční vozíky s transformátorem napětí, izolační ruční vozíky nebo měřící ruční vozíky. Ruční vozíky stejné specifikace jsou plně zaměnitelné.
Každý ruční vozík pracuje ve skříni na třech definovaných pozicích:
- Pracovní pozice- Jistič je plně zapnut a připojen k hlavnímu obvodu.
- Testovací pozice- Jistič je elektricky izolován od hlavního obvodu, ale sekundární řídicí obvody zůstávají pro testování zapojeny.
- Izolovaná/Stažená pozice- Ruční vozík je zcela stažen z důvodu kontroly nebo údržby.

Nejste si jisti, která konfigurace přihrádek odpovídá uspořádání vaší rozvodny?
Pošlete nám svůj jednočárový diagram a my vám doporučíme optimální uspořádání KYN28A-12 – zdarma.
Provozní prostředí a podmínky instalace pro KYN28A-12
Rozváděč KYN28A-12 je navržen pro vnitřní instalaci za následujících podmínek prostředí. Dodržování těchto podmínek zajišťuje optimální výkon, dlouhou životnost a bezpečnost.
| Parametr prostředí | Požadavek |
|---|---|
| Teplota okolního vzduchu | Horní limit: +40 stupeň ; Dolní limit: -10 stupňů (některé modely: -15 stupňů) |
| Nadmořská výška | Menší nebo rovna 1000 m nad mořem |
| Relativní vlhkost | Denní průměr Menší nebo roven 95 %; Měsíční průměr Menší nebo roven 90 % |
| Denní průměrný tlak par | Menší nebo rovno 2,2 kPa |
| Průměrný měsíční tlak par | Menší nebo rovno 1,8 kPa |
| Intenzita zemětřesení | Menší nebo rovno 8. velikosti |
| Znečištění ovzduší | Žádné korozivní nebo hořlavé plyny, žádná vodní pára, žádné silné znečištění |
| Vibrace | Žádné často se vyskytující intenzivní vibrace |
Nad rámec standardních podmínek?
Pro instalace překračující standardní parametry prostředí (vysoká nadmořská výška, extrémní teploty, silné znečištění) jsou k dispozici přizpůsobené konfigurace KYN28A-12 se zvýšenou izolací, speciálními nátěry a sníženými specifikacemi.
Prodiskutujte podmínky vašeho projektu s naším inženýrským týmem.
Aplikace KYN28A-12 v systémech distribuce energie

KYN28A-12 vnitřní AC kovový pancéřovaný pohyblivý rozváděč je všestranné zařízení pro distribuci energie nasazené v širokém spektru elektrické infrastruktury. Díky své spolehlivosti, bezpečnostním funkcím a komplexním ochranným schopnostem je vhodný pro:
Elektrárny
Používá se v malých a středních{0}}generátorech pro přenos energie, pomocné rozvody a ochranu výstupu generátoru.
Průmyslové a těžařské podniky
Rozvod energie a řízení motorů v továrnách, dolech a těžkých průmyslových zařízeních s náročnými charakteristikami zatížení.
Sekundární rozvodny
Příjem a přenos energie v rozvodnách elektrického systému, sloužících jako primární distribuční rozváděč.
Vysokonapěťové spouštění motoru-
Spouštění a ochrana velkých-motorů vysokého napětí v průmyslových procesech, jako jsou čerpadla, kompresory a dopravníky.
Komerční budovy
Distribuce středního napětí{0}} ve velkých komerčních komplexech, datových centrech a nemocničních záložních napájecích systémech.
Obnovitelná energie
Integrace solárních farem a systémů větrné energie do sítě, poskytování přepínání a ochrany napájecích zdrojů.
Rozváděč může fungovat nezávisle jako vysokonapěťový rozváděč generátoru nebo jako součást většího kovového-spínacího zařízení s přerušovačem. Jeho schopnost konfigurovat se systémy s jednou přípojnicí nebo s jednou přípojnicí poskytuje flexibilitu jak pro nové instalace, tak pro rozšiřování systému.
KYN28A-12 vs KYN28-12: Klíčové rozdíly a průvodce výběrem
Kupující se na trhu často setkávají s označením KYN28A-12 i KYN28-12. Pochopení rozdílů pomáhá zajistit správný výběr produktu pro váš projekt.
| Funkce | KYN28A-12 | KYN28-12 |
|---|---|---|
| Označení | „A“ označuje aktualizovanou/vylepšenou variantu designu | Originální designová řada |
| Alternativní název | Také známý jako GZS1 | Standardní označení KYN28 |
| Konstrukce skříně | Hliníková-pozinkovaná ocel, technologie více{1}}skládacích hran | Standardní konstrukce z pozinkované oceli |
| Jmenovité napětí | 3,6 / 7,2 / 12 kV | 3,6 / 7,2 / 12 kV |
| Max. jmenovitý proud | Až 3150A (některé modely: 4000A) | Až 3150A |
| Kompatibilita jističe | VS1, VD4, ZN63A, ZN65 | VS1, VD4 |
| Normy | GB3906, IEC62271, DL404 | GB3906, IEC60298 |
| Odolnost proti korozi | Vylepšený (hliník-zinkový povlak nevyžaduje žádnou povrchovou úpravu) | Standardní (může vyžadovat další povrchovou úpravu) |
V praxi je KYN28A-12 častěji specifikovanou variantou v moderních projektech díky vylepšené konstrukci skříně a širší kompatibilitě s jističi. Obě varianty sdílejí stejnou základní čtyř{4}}komorovou pancéřovou konstrukci a filozofii blokování s pěti prevencí.
Získejte cenovou nabídku na rozváděč KYN28A-12 ještě dnes
Ať už potřebujete jeden panel nebo kompletní řadu rozvoden, náš tým je připraven poskytnout vám konkurenceschopné ceny, technické výkresy a dodací lhůty přizpůsobené vašemu projektu.


FAQ
Zatímco standardní možnosti jmenovitého napětí jsou 3,6 kV, 7,2 kV a 12 kV, rozváděč je silně izolovaný a bezpečně podporuje nejvyšší provozní napětí až 12 kV. Jednominutové výdržné napětí napájecí frekvence je 42 kV a výdržné napětí bleskového impulsu je 75 kV, což poskytuje značnou izolační rezervu.
Jaká je třída ochrany (IP) krytu KYN28A-12?
Kompletní kryt má stupeň ochrany IP4X, který poskytuje ochranu proti pevným předmětům větším než 1 mm. Když jsou dveře oddílu jističe otevřeny, úroveň ochrany tohoto prostoru je IP2X, která chrání před dotykem živých částí prsty nebo podobnými předměty.
Lze rozváděč KYN28A-12 použít pro venkovní instalaci?
Ne, KYN28A-12 je určen pouze pro vnitřní instalaci. „N“ v označení KYN konkrétně označuje použití v interiéru. Pro venkovní aplikace zvažte venkovní-typ kovového rozváděče nebo prefabrikované skříně rozvodny, ve kterých je vnitřní rozváděč umístěn v konstrukci odolné proti povětrnostním vlivům.
Jaké normy splňuje rozváděč KYN28A-12?
Rozváděč vyhovuje GB3906 (čínská národní norma pro 3~35kV střídavý kovový-uzavřený rozváděč), GB/T11022 (společné technické požadavky na vysokonapěťové rozváděče a ovládací zařízení), IEC62271/IEC60298 (mezinárodní standard pro AC metalické spínače5{8} a DL404 (čínský energetický průmyslový standard pro objednávání vnitřních střídavých vysokonapěťových rozváděčů).
Jaká je mechanická životnost vakuových vypínačů použitých v KYN28A-12?
Vakuové vypínače VS1 a VD4 používané v rozváděči KYN28A-12 mají mechanickou životnost 10 000 operací. To znamená, že mechanismus jističe lze spustit (cyklus otevření-zavření) až 10 000krát, než bude vyžadovat mechanickou údržbu nebo výměnu opotřebitelných dílů.
Populární Tagy: kyn28a-12 vnitřní střídavý kovový pancéřový pohyblivý rozváděč, Čína kyn28a-12 vnitřní střídavý kovový pancéřový pohyblivý rozváděč výrobci, dodavatelé, továrna
You Might Also Like
Odeslat dotaz



















